Fakültemiz Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından 01.01.2024 Tarihine Kadar Akredite Edilmiştir.
  • 28-01-2019

Dönem 1 - Dönem 2 Bütünleme Sınav Programları

DÖNEM I ÖĞRENCİLERİNE DUYURU

2018-2019 eğitim-öğretim yılı Dönem I birinci yarıyıl sonu bütünleme sınav programları aşağıdaki gibidir.

Dönem I öğrencilerine duyurulur.

 DÖNEM I KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAVLARI

 

  DERSLER

                 Tarih                           

              Saat

  Temel Bilimler I Ders Kurulu (MED115)

            Pratik Sınav

                     –

                 – 

           Teorik Sınav

                  21.01.2019

              14.00

  Temel Bilimler II Ders Kurulu (MED116)

           Pratik Sınav

                  22.01.2019

               09.00

           Teorik Sınav

                  23.01.2019

               14.00

  Hücre Bilimlerine Giriş Ders Kurulu (MED117)  

            Pratik Sınav

                  24.01.2019

               09.00

            Teorik Sınav

                  25.01.2019

               14.00

 

  Dersler

  Ara Sınav

  Yarıyıl Sonu Sınavı

  Bütünleme Sınavı

  Mesleki Seçmeli Dersler

  16.11.2018 

  Saat: 08.00-10.00

  04.01.2019   

  Saat: 08.00-10.00

  25.01.2019  

  Saat: 8.00-10.00

 

 

DÖNEM 2-BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

21.01.2019

Pazartesi

09.10-12.00

DOKU DERS KURULU BÜTÜNLEME PRATİK SINAVI

14.10-15.00

DOKU DERS KURULU BÜTÜNLEME TEORİK SINAVI

 

PRATİK SINAVIN YAPILIŞI

09.10-10.00

Anatomi

10.10-11.00

Fizyoloji

11.10-12.00

Histoloji

 

23.01.2019

Çarşamba

08.10-14.00

DOLAŞIM DERS KURULU BÜTÜNLEME PRATİK SINAVI

14.00-15.00

DOLAŞIM DERS KURULU BÜTÜNLEME TEORİK SINAVI

 

PRATİK SINAVIN YAPILIŞI

08.10-09.00

Fizyoloji

09.00-10.00

Histoloji

10.00-11.00

Biyokimya

11.00-12.00

Mikrobiyoloji

13.00-14.00

Anatomi

 

25.01.2019

Cuma

08.10-14.00

SOLUNUM DERS KURULU BÜTÜNLEME PRATİK SINAVI

14.00-15.00

SOLUNUM DERS KURULU BÜTÜNLEME TEORİK SINAVI

 

PRATİK SINAVIN YAPILIŞI

08.00-09.00

Anatomi

09.00-10.00

Fizyoloji

10.00-11.00

Mikrobiyoloji

11.00-12.00

Histoloji

13.10-14.00

Parazitoloji

 

MESLEKİ SEÇMELİ DERSLERİN SINAV TARİHLERİ  (1.yarıyıl)

Ders

Ara sınav

Mazeret Sınavı

Final Sınavı

Bütünleme sınavı

Seçmeli ders

16.11.2018

31.12.2018

04.01.2019

25.01.2019

Saat

15:00-17:00

15:00-17:00

15:00-17:00

15:00-17:00