Fakültemiz Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından 01.01.2024 Tarihine Kadar Akredite Edilmiştir.
  • 12-01-2021

Coursera Çevrimiçi Öğrenme

Üniversitemiz, dünyanın en büyük çevrimiçi öğrenme platformlardan biri olan Coursera’nın Kampüs Programı – Temel Planına dahil olmuştur. Coursera Kampüs programı dahilinde bu platformda Sanat ve Beşeri Bilimler, Bilgisayar Bilimi, Veri Bilimi, Bilgi Teknolojisi, Sağlık, Matematik, Kişisel Gelişim, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Dil Bilimleri konuları ile ilgili 4200 üzerinde kurs ve 140 üzerinde rehberli proje yer almaktadır. Bu plan kapsamında öğrencilerimiz rehberli projelere (guided projects) sınırsız erişim sağlayabilecekler, ayrıca yılda bir adet sertifikalı, çevrimiçi ücretsiz kurs alabilecektir.

Bu imkanlardan faydalanabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra, erciyes.edu.tr uzantılı e-posta adresiniz ile "Erciyes University on Coursera - Coursera for Campus Basic Plan" isimli programa katılmanız yeterlidir.

https://coursera.org/programs/erciyes-university-on-coursera-uistc

Program hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki sayfalardan ulaşılabilir:

Coursera for Campus Basic Plan Learner Guide:

https://business.coursera.help/hc/en-us/article_attachments/360095020473/Coursera_for_Campus_Basic_Plan_Learner_Guide.pdf

Coursera for Campus: Basic Plan and Student Plan – FAQ:

https://learner.coursera.help/hc/en-us/articles/360049707052-Coursera-for-Campus-Student-Plan-and-Basic-Plan-FAQ-s

Konuyla ilgili olası soru ve sorunlar Learner Help Center sayfası üzerinden doğrudan Coursera'ya iletilebilir.