Fakültemiz Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından 01.01.2024 Tarihine Kadar Akredite Edilmiştir.

Dekanımız Prof. Dr. Cemal Alper KEMALOĞLU’nun Sosyal Medya Açıklaması

Bugün itibarıyla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık görevini devralmış bulunmaktayım.

Şahsıma olan güveni için rektörümüz Prof. Fatih Altun’a teşekkür ederim.

Annemin ve babamın doktor olması sebebiyle tüm hayatım tıp camiasının içinde geçti. Hekim olmaktan her zaman gurur duydum. Ve bugün, kendisiyle gurur duyulacak hekimlerin eğitiminden sorumlu oldum. Yüküm ağır ama bir o kadar kutsal.

Makamların amaç değil, araç olduğuna inandım. Amacın; erdemli bilim, şefkatli eğitim, iyi insan olduğunu bildim. Yükselmenin, bu değerlere inanan insanların ortak çalışmasıyla mümkün olduğunu gördüm. Yine bu değerler çerçevesinde çalışacak ve görevi huzurla devredeceğim.

Değerli hekim arkadaşlarım; sizlerle çok uzun bir yolumuz var. Ama şimdi benim hızla çalışmam lazım. Önemli işlerimiz, emek verilmesi gereken dezavantajlı öğrencilerimiz var. Bu bakımdan bir süre hayırlı olsun ziyaretlerini erteleyelim, çünkü zaman benim en büyük rakibim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Bana lütfen çiçek, çikolata göndermeyin, onun yerine depremzedeler için açılan resmi hesaplara yardım gönderin.

Tüm hekimlerimizi, asistanlarımızı ve öğrencilerimizi 14 Mart tıp bayramı etkinliğimize davet ediyorum. Ayrıntılar resmi hesaplarımızda ilan edilecektir. Sevgilerimle

https://twitter.com/erutipdek

https://www.facebook.com/erutipdek

https://www.instagram.com/erutipdek