Fakültemiz Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından 01.01.2024 Tarihine Kadar Akredite Edilmiştir.

Dekanlık Devir Teslim Töreni Yapıldı

DEKANLIK DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

20.01.2020 tarihinden itibaren Fakültemiz Dekanlık görevini yürüten Prof. Dr. Hızır Yakup AKYILDIZ, görevini 09.03.2023 tarihinde Fakültemiz Dekanlık görevini yürütmek üzere vekaleten atanan Üniversitemiz Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Cemal Alper KEMALOĞLU’na devretti.

Törende fakülte öğretim üyeleri ve idari personel hazır bulundu.

09.03.2023 tarihinde Fakültemiz Dekanlık Makamında gerçekleşen törende görevi devralan  Prof. Dr. Cemal Alper KEMALOĞLU;

“Sayın hocalarım, değerli misafirlerimiz hoş geldiniz. Bu gün Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığında devir teslim töreni gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle şahsıma olan güveni için Rektör hocamıza, buraya gelip destek veren hocalarımıza ve siz değerli personelimize çok teşekkür ediyorum. Hızır hocamız özellikle Pandemi sürecinde çok başarılı bir yönetim sergiledi. Bizim kendisini ne kadar takdir ettiğimizi biliyor. Fakat buradan bir kez daha dile getirelim. Kendisi Kayseri’nin saygı değer cerrahlarındandır. Ben inanıyorum ki uzun süreler boyunca Kayseri halkına hizmet etmeye devam edecektir.

Bu makamlar araçtır, amaç değil. Amaç burada adalet, eğitim, bilim. Biz bu ortak değerlere inanıyoruz. Bunun için çalışacağız ve görevi devrederken gönül huzuru ile devredeceğiz. Atacağımız adımları ilerde zaten 14 Mart Tıp bayramında duyuracağız.

Hepiniz tekrardan hoşgeldiniz.”

şeklinde konuştu ve devir teslim töreni fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Not : Hayırlı olsun ziyareti için gelecek olan misafirlerimizin çiçek yada hediye getirmemeleri, bunun yerine istiyorlarsa depremzedeler için oluşturulan hesaba yardımda bulunmalarını rica ederiz.