Tıp Fakültesi öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz yurt dışı deneyimlerini paylaştı, Erasmus hareketlilikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı ve öğrencilerimizin süreçle ilgili soruları cevap buldu.
Toplantımıza değerli katkılarından dolayı Prof. Dr. Arzu Yay’a, Prof. Dr. Halil Tekiner’e, Erasmus kurum koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Öztürk’e, Öğr. Gör. H. Mehmet Tanç ve dönem 5 öğrencimiz Mert Korkmaz’a teşekkür ederiz.