Tıp Fakültemiz kurum içi seminer programında bu hafta Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sevgi Özmen tarafından “İstismar Nedir? Korunma Yolları Nelerdir?” başlıklı konu sunumu yapıldı.
Çocuk İstismarının tanımı, istismarın önlenmesine yönelik çözüm önerileri ve çocuklarımızı istismardan korumak için nasıl güçlendirebileceğimiz hakkındaki eğitici sunumu için hocamıza ayrıca katılım sağlayan öğretim üyelerimize, araştırma görevlilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.