Fakültemiz Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından 01.01.2024 Tarihine Kadar Akredite Edilmiştir.

Medotomy Dijital Tıp Eğitimi Platformu

Medotomy Dijital Tıp Eğitimi Platformu 30 Eylül 2022 tarihine kadar üniversitemizin deneme erişimine açılmıştır.

 Medotomy dijital bir tıp eğitimi platformudur. İçerisinde TUS, USMLE ve komite sınavlarına yönelik  kapsayıcı ve eksiksiz eğitimleri bulabilirsiniz.

11 TUS kitabı (6 temel bilim + 5 klinik bilim) ve bu kitaplarla entegre konu anlatımları içerisinde barındıran ilk dijital eğitim platformudur.Tüm eğitmenler öncesinde fiziki TUS eğitim kurumlarında görev almış ve eğitim vermiş tecrübeli ve alanında yetkin eğitmenlerdir. Klasik eğitimin dışında binlerce mnemonik (hafıza yardımcı öğrenme tekniği) ile eğitimler zenginleştirilmiştir. TUS kitapları ciddi şekilde görselleştirilmiş ve okuyucu dostu şekilde hazırlanmıştır. Derslere 7/24 ve sınırsız (dinleme sınırı olmadan) ulaşabilirsiniz. Tıp eğitimi alanında kullanıcı kolaylığı açısından en pratik ve en kolay eğitim platformudur. Kullanıcılar tıp fakülteleri için hazırlanan video eğitim platformu “Medotomy” ile sınavlara yönelik ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ve içeriklere uzman eğitmenlerle ulaşabileceklerdir.

Erişim adresi: https://www.medotomy.com/

Kayıt ve kullanım kılavuzu: www.geminibilgi.com.tr/dosyalar/Medotomy_Kullanma_Kilavuzu_Video.mp4

Önemli not: Erişim için öğrencilerimizin kurumsal emailleri (…@erciyes.edu.tr) ile sağ üstteki “kayıt ol” alanından şifrelerini oluşturarak kayıt yapması gerekmektedir.

 

KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Bilgi için : 0352 207 66 66/10416